Užas na auto-putu: Vozač sa probnom dozvolom vozio u suprotnom smjeru

Užas na auto-putu: Vozač sa probnom dozvolom vozio u suprotnom smjeru

Policija zaustavila vozača koji je vozio u suprotnom smjeru na auto-putu.

Pripadnici saobraćajne policije u Novom Sadu brzo su identifikovali i zaustavili vozača „golfa“ sa probnom dozvolom koji se na auto-putu Novi Sad -Beograd kretao trakom namijenjenom za vozila iz suprotnog smjera.

Kako se navodi u saopštenju Ministarstva unutrašnjih poslova, utvrđeno je i da je upravljao vozilom čija snaga prelazi dozvoljenu za vozače sa probnom dozvolom.

Zbog nasilničke vožnje kažnjen je sa 30 dana zatvora, 20.000 dinara kazne, 15 kaznenih poena i devet mjeseci zabrane upravljanja vozilom.

Nakon pravnosnažnosti presude, biće mu oduzeta i probna vozačka dozvola, navodi se u saopštenju uz upozorenje da je „jedan pogrešan smjer mogao nekoga da košta života“.

autor:http://nezavisne.com

Share

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *