Teška blamaža velikana: Partizan ispao iz Kupa od drugoligaša!

Fudbaleri Partizana ispali su od Radničkog u Sremskoj Mitrovici poslije penala u šesnaestini finala Kupa Srbije! Patrik Andrade postigao je vodeći gol za Partizan u 18. minutu, a u 92. minutu izjednačio je Marinković, i to poslije meča u kojem domaći dotad nisu stvorili nijednu šansu.

Golman Radničkog Dragićević iznikao je u junaka meča pošto je odbranio udarce Rikarda i Andradea, dok su neprecizni bili Urošević i Živković. Kao tim koji nije pogodio sa kreča, Partizan nije zaslužio da prođe dalje. Na kraju bilo je 2:0 u penal seriji za Radnički.

Dugo će ljudima iz Humske i treneru Gordanu Petriću crveniti obrazi zbog šamara u Sremskoj Mitrovici. Grobari će se sigurno sjećati BSK Batajnice, ili Timoka, poraza koji predstavlju personifikaciju sramote. Od danas se u tom nizu nalazi i Radnički iz Sremske Mitrovice, trenutno 14. tim Prve Mozzart Bet Lige Srbije.

(Foto: MN PRESS)