U Ministarstvu energetike i rudarstva Republike Srpske održan je sastanak posvećen koordinaciji i usklađivanju aktivnosti nadležnih institucija i učesnika u projektu izgradnje magistralnog gasovoda Šepak-Banjaluka-Novi
U Ministarstvu energetike i rudarstva Republike Srpske održan je sastanak posvećen koordinaciji i usklađivanju aktivnosti nadležnih institucija i učesnika u projektu izgradnje magistralnog gasovoda Šepak-Banjaluka-Novi