Na izlazu iz Banjaluke, u pravcu Laktaša, odnosno Gradiške, vlada saobraćajni kolaps. Fotografije reportera „Nezavisnih novina“ pokazuju da se kod prijedorske petlje formirala duga kolona
Na izlazu iz Banjaluke, u pravcu Laktaša, odnosno Gradiške, vlada saobraćajni kolaps. Fotografije reportera „Nezavisnih novina“ pokazuju da se kod prijedorske petlje formirala duga kolona