Pacijent pobjegao sa psihijatrije u Banjaluci: Ušao u Vrbas, spasili ga policajci

Pacijent pobjegao sa psihijatrije u Banjaluci: Ušao u Vrbas, spasili ga policajci

Pacijent pobjegao sa psihijatrije u Banjaluci.

U banjalučkom naselju Obilićevo večeras je pokrenuta policijska potraga nakon dojave da je muškarac pobjegao sa Klinike za psihijatriju.

Muškarac je kod “Venecija mosta” ušao u rijeku Vrbas nakon čega je uz pomoć policijskih službenika izašao iz rijeke i odvezen u Hitnu pomoć, saznaje ATV.

 

 

Slučaj je prijavljen u 18 časova. Kako se saznaje, nije zadobio tjelesne povrede.

autor:http://atvbl.rs

Share

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *