Pacijent pobjegao sa psihijatrije u Banjaluci.
U banjalučkom naselju Obilićevo večeras je pokrenuta policijska potraga nakon dojave da je muškarac pobjegao sa Klinike za psihijatriju.
Muškarac je kod “Venecija mosta” ušao u rijeku Vrbas nakon čega je uz pomoć policijskih službenika izašao iz rijeke i odvezen u Hitnu pomoć, saznaje ATV.
Slučaj je prijavljen u 18 časova. Kako se saznaje, nije zadobio tjelesne povrede.
autor:http://atvbl.rs
