OVO JE VJERENIK MILICE TODOROVIĆ! Hrvat se preselio kod pevačice, pa bijesnom mašinom počeo da pravi haos i saobraćajne prekršaje po Beogradu: Kamere sve snimile

OVO JE VJERENIK MILICE TODOROVIĆ! Hrvat se preselio kod pevačice, pa bijesnom mašinom počeo da pravi haos i saobraćajne prekršaje po Beogradu: Kamere sve snimile

Kamere emisije „Paparaco lov“ snimile pevačicinog verenika kako besni kolima po prestonici

Milica Todorović nedavno se verila sa biznismenom Mariom iz Hrvatske.

Screenshot_1488.jpg
Foto: Print Screen

Iako se Milica trudi da privatan život sakrije od medija, ekipa „Paparaco lova“ najpre ju je usnimila sa misterioznim muškarcem, za koga se ispostavilo da je njen prijatelj. U tom trenutku pevačica je bila u opuštenom izdanju, nenašminkana i nosila je veliki ranac sa sobom, dok je njen prijatelj nosio sivu trenerku i perjanu jaknu i krio se ispod kape i kapuljače.

IMG_1957.jpeg
Foto: Printscreen/ Paparaco lov

Milica je vozila besnu mašinu sa zagrebačkim tablicama, a nakon nekog vremena, a njen prijatelj je prešao na vozačko mesto.

Sutradan, kamere ove emisije snimile su i samog Maria, koji je uspeo da osvoji pevačicino srce. On je bio u sivoj trenerci i jakni, a kako je tog dana u Beogradu bilo jako hladno, na glavi je imao kapu. Za kratko vreme, uspeo je i da napravi saobraćajni prekršaj.

IMG_1958.jpeg
Foto: Printscreen/ Paparaco lov

Kako sada stvari stoje, pevačica će sudbonosno „da“ izgovoriti ove godine, a venčanje će se održati samo pred matičarem u opštini. Razlog za ovu odluku je taj što je Mario rimokatoličke vere, a kako naša crkva mešovite brakove odobrava samo pod određenim uslovima, njih dvoje su se dogovorili da u brak stupe samo građanski.

Verenik Milice Todorović Foto: Print Screen, Printscreen/ Paparaco lov, Paparaco Lov

– Milica i Mario su zaljubljeni do ušiju jedno u drugo. Čim ju je zaprosio, ona je oduševljeno prihvatila i rekla „da“. Ona nije ni slutila da joj dečko sprema ovakvo iznenađenje. Prsten ju je raspametio, od šoka bukvalno nije znala šta ju je snašlo. Svi su jako srećni zbog njih, ali Milica o tome i dalje ne želi da priča jer se dosad mnogo puta opekla kad je govorila o ljubavi u javnosti, pa je sad rešila da o svemu mudro ćuti. Plan je da venčanje bude održano tokom ove godine, i to verovatno u tajnosti – kaže naš izvor i dodaje:

– To joj i nije toliko važno, bitno je samo da je pronašla čoveka s kojim može da se zamisli do kraja života. Ono što je gotovo sigurno jeste da će sklopiti samo građanski brak pred matičarem, o crkvenom i ne razmišljaju zbog raznih peripetija pošto Mario dolazi iz zemlje u kojoj žive mahom rimokatolici. Za razliku od njih, njeni roditelji žele pravu tradicionalnu svadbu, pa će na kraju naći neko kompromisno rešenje. Sve u svemu, mnogo se vole i to je najvažnije – ispričao nam je sagovornik blizak golupčićima.

IMG_1959.jpeg
Foto: Printscreen Paparaco Lov

autor: http://kurir.rs

Share

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена.