Borac poražen od Austrije

Fudbaleri Borca nisu uspjeli da se plasiraju u treće kolo kvalifikacija za Ligu konferencije jer su i na domaćem terenu poraženi od Austrije sa 1:2.

Kraj utakmice: Borac – Austrija 1:2

90+5′ – Pet minuta nadoknade

89′ – Lukić šutira, ali njegov udarac je blokiran

82′ – Kvržić i Vranješ kombinuju, ali ovom drugom defanzivac gostiju blokira šut

79′ – Požutio Vranješ

74′ – Holand nakon kornera šutira glavom, brani Ćetković

72′ – Nova prilika za domaćina. Kulašin je pokušao lobovati golmana gostiju ali nije uspio u svojoj namjeri

71′ – Kortez se probio po lijevoj strani, šutirao je ali je njegov udarac izblokiran

64′ – Austrija stiže do preokreta. Mrežu Borca pogađa Polster

63′ – Požutio je Pocman

62′ – Kakva prilika za Borac. Sjajno je kontru istrčao Terzić, uposlio Vranješa koji sa 10 metara loše šutira, desnom slabijom nogom

58′ – Kulašin, Vranješ i Terzić u igri, van igre Makarić, Blagaić i Mihajlović.

54′ – Gol! Gosti izjednačuju. Sada je 1:1

49′ – GOOOL! BORAC VODI! STRIJELAC JE KORTEZ!

46′ – Počelo je drugo poluvrijeme

Kraj prvog poluvremena u Banjaluci: Borac – Austrija 0:0

45+4′ – Četiri minuta sudijske nadoknade

45′ – Fic je pokušao iz slobodnjaka sa 25 metara, lopta ide preko gola Borca

42′ – Kakva šansa za Borac! Kvržić šutira sa oko 20 metara i pogađa prečku!

41′ – Kakve dvije prilike za goste. Prvo je Ćetković odbranio, a onda Predragović nakon šuta Fišera izbija sa gol linije

40′ – Fišer sjajno šutira sa 20 metara, ali brani Ćetković

38′ – Kortez probija po lijevoj strani, ali Makarić ga ne prati

34′ – Žuti karton za Korteza

27′ – Blagaić je lijepo prošao i iskosa šutirao, ali lagan plijen za golmana gostiju

20′ – Korner za goste, ali bez opasnosti po gol Borca.

15′ – Austrija preko Majsla prijeti sa oko 25 metara, ali je Ćetković siguran

13′ – Korner za Borac, ali bez prilike vrijedne pomena

11′ – Gosti u posljednji momenat ispred Makarića otklanjaju opasnost. Bolji je Borac. Pokušao je i Blagaić, ide lopta preko gola

10′ – Žuti karton za kapitena gostiju Fišera

6′ – Borac ponovo prijeti preko Mihajlovića, ali lopta ide preko gola protivnika

5′ – Kakva prilika sada za Borac. Blagaić je sjajno centrirao, Čelić sa par metara šutira glavom, ali brani golman gostiju

3′ – Blagaić se povrijedio na otvaranju meča, ali ipak će nastaviti igru

1′ – Počeo susret u Banjaluci