Naslovi o ubrzanom pristupanju BiH u NATO prodaja magle

Naslovi o ubrzanom pristupanju BiH u NATO prodaja magle

Ako izuzmemo korektan i profesionalan pristup predstavnika NATO-a, sve ostalo na sastanku članova Predsjedništva BiH sa zamjenikom generalnog sekretara NATO-a Radmilom Šekerinskom u Minhenu bilo je ogledalo toga zašto BiH ne može da udahne dovoljno potrebnog kiseonika, ocijenila je srpski član Predsjedništva BiH Željka Cvijanović.

Povodom naslova u federalnim medijima nakon sastanka članova Predsjedništva BiH sa Šekerinskom da je BiH ubrzano u NATO-u i da su ispunjeni formalni uslovi, Cvijanovićeva je istakla da je to za rubriku vjerovali ili ne.

„Svako ko zna bilo šta o fazama koje vode do članstva, razumio bi da je u pitanju najobičnija prodaja magle radi junačenja pred sopstvenom javnošću“, navela je Cvijanovićeva na „Iksu“.

Članovi Predsjedništva BiH sastali su se danas sa Šekerinskom na marginama Minhenske bezbjednosne konferencije.

Share

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *