Hrvati okrenuli pa ispustili tri boda, prijeti ima ispadanje!

Hrvati okrenuli pa ispustili tri boda.

Reprezentacije Hrvatske i Albanije odigrale se neriješeno 2:2 u drugom kolu grupe B.

UŽIVO:

KRAJ.

95′  2:2 Postigli su Albanci pogodak u nadoknadi. Ležerno je izgledala odbrana Hrvata, Đasula je primio loptu u šesnaestercu i pogodio za 2:2

90′ Igraće se još 6 minuta nadoknade.

76′ Za samo minut i po smo vidjeli dva gola Hrvata i preokret! Đasula je u karambolu postigao autogol.

74′  Hrvatska dolazi do izjednačenja, a pogodio je Andrej Kramarić nakon lijepe akcije „Vatrenih“.

58′ Zicer Hrvata! Šutalo je odlično skočio nakon prekida, nadvisio dva čuvara, ali je lopta otišla tik iznad mjesta gdje se spajaju prečka i stativa!

54′ Već četiri pokušaja Hrvatske, Albanija se sve više povlači

50′ Reaguju izmjene Hrvatske, umalo poravnanje. Odlično je Sučić reagovao na dodavanje i gađao jako po sredini, ali je Strakoša ostao jak na nogama i odbio ovaj pokušaj. Bude se Hrvati, čini se, na vrijeme.

46′ – Počelo je drugo poluvrijeme! Majer i Brozović su izašli, a ušli su Mario Pašalić i Sučić.

Kraj prvog poluvremena!

45+1′ – Nova dobra reakcija Livakovića! Manaj je šutirao glavom, ali je hrvatski golman uspio odbraniti.

30′ – Livaković spasava Hrvate! Modrić je izgubio loptu, Manaj ju je presjekao, a Aslanijev udarac iz blizine uspio je odbraniti golman Hrvatske.

29′ – Dobar pokušaj Hisaja! Iz drugog plana se ubacio i šutirao, ali je lopta otišla preko gola.

26′- Dobar centaršut za Petkovića, ali nije mogao napadač doći do lopte.

11′ Šok: Albanci vode protiv Hrvata! Sve se desilo munjevito, a Hrvati nisu uspjeli da se snađu u ovoj kontri koja ih je zadesila sa desne strane. Prošao je bek Hisaj i centrirao veoma dobro, dok je na prvoj stativi reagovao sjajno Ćazim Laci i glavom pogodio prvi ugao.

1′ Počela je utakmica.

Hrvatska: Livaković, Juranović, Šutalo, Gvardiol, Perišić, Modrić, Brozović, Kovačić, Majer, Kramarić i Petković.

Albanija: Strakoša, Hisaj, Ismajili, Ajeti, Mitaj, Aslani, Laci, Ramadani, Asani, Broja i Bajrami.