Igračke dinosaursa koju mašu repom od 150.000 KM nisu potrebni Banj brdu – Ne tjerajte nas da pišemo peticiju

Igračke dinosaursa koju mašu repom od 150.000 KM nisu potrebni Banj brdu – Ne tjerajte nas da pišemo peticiju

Predstavnici FB grupe „Rekretaivna zona Banja Luka“ koja broji preko 10.000 članova oštro su se usprotivili ideji da se na Banj brdu instaliraju kako su rekli „igračke dinosaurusa koje mašu repom i namiguju“!

Treba nam voda. Poručili su gradonačelniku Banjaluke.

Dinosaurusi nam nisu potrebni niti ljudima koji zazale u taj dio grada. Objavili da se i zvanično ograđuju od takvih ideja.

Stanivuković kupuje DINOSAURUSA u prirodnoj veličini?!!! Cijena sitnica:128.000KM

„Korisnicima je potrebnija besplatna pitka voda na česmi kod spomenika, koja je postojala do prije deset godina… „.

Navode u FB grupi i poručuju Stanivukoviću: „Ne tjerajte nas da pokrećemo incijativu i ankete…“

Podsjećamo da je Gradska uprava raspisala tender za nabavku modela dinosaurursa i za te namjene izdvojila čak 128.000 KM.
autor: faktormagazin
Share

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена.