Navijači Novog Pazara se potukli između sebe, Delije ih dočekale stihovima Banje Malog Knindže

Navijači Novog Pazara pojavili su se na tribinama stadiona “Rajko Mitić” poslije čak 45 minuta zakašnjenja na meču 26. kola Superlige protiv Crvene zvezde, a razlog kašnjenja je bizaran da ne može biti bizarniji.

Naime, kako prenose mediji u Srbiji, Pazarci su se između sebe potukli na autoputu u blizini stadiona Crvene zvezde.

Poznato je da se dvije navijačke grupe Novog Pazara, Torcida i Ekstremi ne slažu baš najbolje, a čitav haos je uslovio da se oni ne pojave na južnoj tribini stadiona u predviđeno vrijeme i očekivanom broju.

Bilo je planirano da njih bar 200 dođe na najveći srpski stadion, ali je broj daleko manji.

I kada su stigli. Delije su ih počastili prilagođenim stihovima pjesme Baje Malog Knindže “Bjevaj Srbijo” u kojima između ostalog pjevaju „Je…. Pazar i Fenerbahče“, piše Srpskainfo.

Inače, fudbaleri Crvene zvezde upisali su novu pobedu u prvenstvu Srbije.

Crveno-beli su u utakmici 26. kola na stadionu „Rajko Mitić“ savladali Novi Pazar rezultatom 5:1 (2:1) i stigli do 72. boda.

Novi Pazar je ostao na 44 boda i nalazi se na šestom mestu.

Utakmica je odigrana u svečarskoj atmosferi, pošto crveno-beli slave 78 godina postojanja.

Po dva gola su postigli Marko Rakonjac i Gejlor Kanga, a jedan Aleksandar Katai. Kanga je upisao i dve asistencije. Jedini gol za Novi Pazar postigao je Andrija Majdevac, i bio je to njegov deseti gol u sezoni.

Crveno-beli su poveli golom Rakonjca u 10. minutu. Rakonjac se najbolje snašao u šesnaestercu posle centaršuta Kange.

Novi Pazar je izjednačio u 25. minutu iz penala. Dragović je rukom blokirao jedan centaršut, a Majdevac prevario Borjana.

Zvezda je do novog vođstva stigla u 34. minutu. Ovog puta je Pešukić igrao rukom, a Kanga penal pretvorio u gol.

Na novi gol se čekalo do 73. minuta.

Kanga je na svoj način, sa ivice šesnaesterca, sjajno šutirao i zatresao mrežu rivala.

Samo pet minuta kasnije Katai je izveo novu majstoriju.

Napadač Zvezde je lobovao golmana Novog Pazara, a Kanga je upisao drugu asistenciju.

Konačan rezultat postigao je Rakonjac u 81. minutu. Dobro je uklizao na jednu loptu i matirao Slavkovića.

autor:srpskainfo, foto: tviter