Ovo su detalji ubistva! Komšinica otkrila: “Bili su u lošim odnosima”

Ovo su detalji ubistva! Komšinica otkrila: “Bili su u lošim odnosima”

Ovo su detalji ubistva! Komšinica otkrila.

Noćas se u Velikom Crniću kod Požarevca dogodilo ubistvo u kome je, kako se sumnja, M.J. ubio svog oca J.J.

Ovo su za “Blic” potvrdili mještani Velikog Crnića, a jedna mještanka ispričala je detalje ovog stravičnog zločina.

 

 

– To se dogodilo, kako sam čula noćas oko 2 sata. Ispričali su mi da je to bilo napolju i da ga je ubio iz puške, a onda pozvao policiju i rekao da mu se otac ubio sam. Rekao je navodno da je on spavao, i da je čuo pucanj, kada je izašao vidio da mu se otac ubio. Šta je tu istina ne znam, ali komšije pričaju da je svemu prethodila svađa, a da se sin napio – kaže mještanka sela

Kako kaže, on je bio sin jedinac roditeljima.

– U toj kući živjeli su otac, majka i sin. On nije imao brata, bio je sin jedinac, a sa ocem je radio zajedno. Bavili su se zidarskim poslovima. Njegov djed bio je poznati bunardžija – kaže komšinica.

Osumnjičenom određeno zadržavanje

 

O slučaju je obavješteno i Više javno tužilaštvo u Požarevcu.

– Osumnjičeni je uhapšen i njemu je po nalogu tužioca određeno zadržavanje do 48 sati. Uhapšeni će sutra biti saslušan u tužilaštvu – kaže izvor “Blica”.

Osumnjičeni J.M. je svoju žrtvu, kako se sumnja, usmrtio uz vatrenog oružja.

– Bili su u lošim odnosima. Imali su sukobe od ranije, a u policijskoj evidenciji imaju više verbalnih sukoba – kaže izvor “Blica“.

autor:http://bl-portal.com

Share

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *