Teška nesreća kod Tuzle: U sudaru tri vozila jedna osoba poginula

Teška nesreća kod Tuzle: U sudaru tri vozila jedna osoba poginula

U sudaru tri vozila jedna osoba poginula.

Teška saobraćajna nesreća dogodila se na regionalnom putu R-470, Tuzla – Dubrave Donje, u naselju Oražje u kojoj je poginula jedna osoba.

U nesreći su sučestvovali teretno vozilo, putničko vozilo i motocikl.

„Danas, 21.03.2025.godine, PS Zapad/PU Tuzla, prijavljeno je oko 15:30 sati da se na regionalnom putu R 470, Tuzla – Dubrave Donje, u naselju Orašje dogodila saobraćajna nezgoda u kojoj su učestvovali teretno motorno vozilo, putničko motorno vozilo i motocikl. Na mjesto događaja upućeni su vozila SHMP Doma zdravlja Tuzla i policijski službenici PS Zapad.

Prilikom nezgode smrtno je stradao vozač motocikla, čiju smrt je na mjestu događaja potvrdio ljekar mrtvozornik JZU Dom zdravlja Tuzla. Prema preliminarnim izvještajima povrijeđeno je još jedno lice, koje je prevezeno u JZU UKC Tuzla. U toku je obezbijeđenje mjesta događaja i formiranje uviđajne ekipe OKP PU Tuzla, koja će izvršiti uviđaj.

Sve dalje mjere i radnje poduzeti će se po nalogu dežurnog tužioca Kantonalnog tužilaštva Tuzlanskog kantona. Saobraćaj na navedenoj lokaciji je privremeno obustavljen, do okončanja uviđaja“, saopštno je iz Uprave policije MUP-a TK, prenosi „Avaz“.

autor:http://atvbl.rs

Share

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *