UŽIVO: Borac – Klaksvik: Borac vodi 3:1!

Fudbaleri banjalučkog Borca večeras igraju revanš meč 3. kola kvalifikacija za Ligu Еvrope protiv KI Klaksvika sa Farskih Ostrva.

93′ – GOOOL! Savić asistira Majers pogađa glavom za 3:1!!!

91′ – Počeo je prvi produžetak

Kraj utakmice, Borac – Klaksvik 2:1, slijede produžeci

90+4′ – Savić je šutirao sa 20 metara, dobro je postavljen golman gostujuće ekipe

90+7′ – Sedam minuta nadoknade

88′ – Dva minuta do kraja

83′ – GOOL! Borac ponovo vodi! Hasukić je majstorski ostavio loptu Saviću koji sa 18 metara pogađa za 2:1!

77′ – Velikan iz Platonove ponovo prijeti! Vukčević šalje loptu u peterac protivnika, ali Lukić kasni

75′  NЕVJЕROVATNO! Dvije prilike za Borac u 45 sekundi. Savić sa oko 30 metara šutira, a zatim na odbitak nailazi Jović, međutim, PONOVO Jensen!

73′ – Savić vuče kontru, stigao je do šesnaesterca, ali se okliznuo i dobra prilika propada

70′ – Jensen spasava goste! Grahovac centrira, Lukić udara glavom, ali golman Klaksvika sa gol linije izvlači loptu

69′ – Snažan udarac Karoline sa oko 25 metara, Jensen jedva brani

68′ – Borac pokušava stići do drugog gola, gosti se dobro brane

66′ – Hrelja centrira, Lukić glavom pokušava, međutim, ništa od pogotka

65′ – Kombinuju Savić i Krvžić, ipak, brane se gosti

63′ – Kvržić sjajno centrira za Savića, ali slab udarac fudbalera Borca brani golman gostiju

58′  VAR poništio gol Srećkovića, ostaje 1:1

56′  GOOL! Srećković pogađa za 2:1! Borac ponovo vodi

53′ – GOOL! Gosti izjednačuju, strijelac je Pavlović

48′ – Tri minuta je trebalo Borcu da stvori prvu priliku. Sjajno je Kvržić šutirao sa 20 metara, lopta ide pored stative gostiju

46′ – Počelo je drugo poluvrijeme

Kraj prvog poluvremena: Borac – KI Klaksvik 1:0

45+3′ – Tri minuta sudijske nadoknade u prvom poluvremenu

44′  Lukić u dobroj šansi nakon asistencije Srećkovića, brane se gosti!

38′ – Gužva pred golom Borca nakon jednog auta ali uspio je Šiškovski izbaciti loptu van svojih šesnaest metara

Borac – Klaksvik.

37′  Dobra akcija Borca no na kraju je nedostajao dobar zadnji pas

35′ – Borac ima više od igre!

32′  Auuu! Žaliće domaći za ovom prilikom. Kvržić sjajno upošljava napadača Borca, Jovu Lukića koji loptu traljavo udara glavom pa tako šansa odlazi u propast

30′ – Nakon 30 minuta igre na Gradskom stadionu u Banjaluci, domaćin je taj koji se pita o svemu

26′ – Distanca je očigledno omiljena za Karolinu. Jak ali ne dovoljno precizan udarac Borčevog igrača i lopta je preko gola protivnika

22′ – Dobra kombinacija Skorupa i Lukića, međutim štoper gostiju u posljednji trenutak čisti opasnost

21′ – Borac ne da posjed, sjajna igra domaćina

17′  GOOOL! Borac vodi! Čavić za Srećkovića i to je 1:0 za Banjalučane!

12′ – Korner za goste. Centaršut „čiste“ domaći

11′ – Šansa za goste, ali Šiškovski na visini zadatka

10′ – Karolina isprobava udarac sa distance, ali lopta ponovo ide iznad prečke Klaksvika. Borac sjajno otvorio meč

8′ – Domaćin opet prijeti. Ponovo su glavni akteri Lukić i Čavić, međutim, lopta ide preko gola Farana

6′ – Borac ima inicijativu na početku susreta

3′ – Lukić sjajno centrira prema Čaviću, ali lopta ide pored gola protivnika

2′ – Napadač Borca Jovo Lukić probija po desnoj strani, centrira, ali golman gostiju hvata loptu

1′ – Počela je utakmica u Banjaluci, prvi sa centra kreću fudbaleri Klaksvika

Sastavi:

BORAC: Šiškoviski, Kvržić, Mejers, Karolina, Vučković, Grahovac, Skorup, Hrelja, Čavić, Srećković, Lukić. Trener: Mladen Žižović

KI KLAKSVIK: Jensen, Faero, Jambere, Bernson, Da Silva, Jensen, Hanson, Danielson, Frederiksberg, Kletskard, Odemarksbaken. Trener: Еspen Haug

Farani su u prvom susretu slavili sa 2:1.