HOROR U SJENICI, TIJELO MLADIĆA (28) NAĐENO U ŠUMI PREKRIVENO GRANJEM: Sumnja se na ubistvo, a povezuje se s nečim JEZIVIM

HOROR U SJENICI, TIJELO MLADIĆA (28) NAĐENO U ŠUMI PREKRIVENO GRANJEM: Sumnja se na ubistvo, a povezuje se s nečim JEZIVIM

Izvori bliski istrazi navode da je K.M. najverovatnije ubijen prethodne noći

Na području planine Jevik, u opštini Sjenica, pronađeno je telo mladića K.M. (28) iz sela Tuzinje.

Kako se saznaje, telo je bilo skriveno u šumi i prekriveno granjem, što ukazuje na pokušaj prikrivanja zločina.

Prema informacijama, za ubistvo se sumnjiči M. A., dok su u sakrivanju tela navodno učestvovali H. D. i Z. A., oba iz Sjenice.

Izvori bliski istrazi navode da je K.M. najverovatnije ubijen prethodne noći, nakon što je grupa prebacivala ilegalnu pošiljku narkotika preko sela Ugao, u pograničnom području.

Policija i tužilaštvo intenzivno rade na rasvetljavanju svih okolnosti ovog zločina, a očekuje se da osumnjičeni uskoro budu saslušani.

Ovo je, nažalost, treće ubistvo u poslednjih godinu dana na teritoriji opštine Sjenica, što dodatno uznemirava lokalno stanovništvo i ukazuje na sve veću prisutnost organizovanog kriminala u ovom delu Srbije.

Kurir.rs/Indexonline

Share

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *