Na graničnom prelazu pronašli 21 kilogram marihuane

Na graničnom prelazu pronašli 21 kilogram marihuane

Na graničnom prelazu pronašli 21 kilogram marihuane.

Prilikom detaljnog graničkog pregleda vozila „mercedes“ policija je u naslonu zadnjeg sjedišta, otkrila posebno izrađeno spremište, u kojem se nalazilo 20 pakovanja

Crnogorska policija zalijenila je na Graničnom prelazu Dobrakovo 21 kilogram marihuane i uhapsila dvadesetdevetogodišnjeg muškarca iz Zete, saopšteno je iz Uprave policije.

Prilikom detaljnog graničkog pregleda vozila „mercedes“, kojim je upravljao Zećanin, policija je u naslonu zadnjeg sjedišta, odnosno između naslona sjedišta i prtljažnika, otkrila posebno izrađeno spremište, u kojem se nalazilo 20 pakovanja sa opojnom drogom marihuanom, ukupne mase oko 21 kilogram.

Iz policije navode da je o događaju obaviješten državni tužilac u Višem državnom tužilaštvu u Bijelom Polju, koji je naložio hapšenje zbog krivičnog djela neovlašćene proizvodnje, držanja i stavljanja u promet opojnih droga.

autor:http://nezavisne.com

 

 

Share

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *