Telo Sima Markovića (52) pronađeno je danas u mestu Markovići iznad Budve, pored automobila, kod gradskog groblja
Telo Sima Markovića (52) pronađeno je danas u Markovićima, iznad Budve, saznaje Kurir!
Kako je Kurir pisao, sumnja se da je ubistvo, jer se njegovo ime i prezime dovodilo u vezu sa škaljarskim klanom, zbog podržavanja Mila Božovića, nekadašnjeg prvog čoveka opštine Budva — inače uhapšenog za šverc kokaina i udruživanje sa kriminalnim grupama.
– Od jutros su ga članovi njegove porodice zvali na telefon, nije se javljao i zatim je usledio horor. Ubijen je kod gradskog groblja Markovići, a telo je pronađeno pored auta – kaže izvor Kurira blizak istrazi.
Pretio Zviceru
Kako nezvanično saznajemo od poznanika Sima Markovića, ubijeni muškarac je pre samo nekoliko meseci pretio vođi kavačkog klana.
– Na svadbi je Marković uzeo mikrofon u ruke i kad smo očekivali da će zapevati, on je preko mikrofona zapretio Radoju Zviceru – navodi.
Izvor napominje i da je ubijeni navodno hapšen zbog plantaže marihuane, koju je kako se sumnja posedovao u selu Markovići.
Inače, kako izvor napominje, Marković se bavio lovom i imao je manju uzgajivačnicu pasa.
Kurir.rs
