Samoubistvo na UKC: Pacijent skočio s petog sprata

Samoubistvo na UKC: Pacijent skočio s petog sprata

Pacijent na Univerzitetsko-kliničkom centru Republike Srpske izvršio je samoubistvo skokom sa petog sprata, potvrđeno je za portal Provjereno iz ove zdravstvene institucije.

Kako saznajemo, do samoubistva je došlo oko 11.30 časova, danas, 26. maja. Pacijent je navodno došao do soba gdje borave medicinske sestre, odakle je skočio na krov južnog krila bolnice.

Ljekari su odmah pokušali reanimirati pacijenta.

Više informacija biće poznato nakon uviđaja…

Share

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *