Veći dio Potokozarja, Manjače i naselja Trn nema vodu već 12 časova.
Iz Vodovoda i Gradske uprave nisu upozorili mještane na konkretnu restrikciju.
Uputili su samo apel da se voda racionlanije troši i da će uslijediti kazne za nesvajesne potrošače.
Za to vrijeme u centru Baanja Luke, prema fotografijama koje su poslali naši čitaoci, vatrogasci zalijevaju kružne tokove u gradu.
Konkretne fotografije pokazuju kako se noću zaliva kružni tok štipaljka u strogom centru grada.

