Dijelovi Banja Luke više od 12 časova nemaju vodu a gradonačelnik zaliva ŠTIPALJKU!

Dijelovi Banja Luke više od 12 časova nemaju vodu a gradonačelnik zaliva ŠTIPALJKU!

Veći dio Potokozarja, Manjače i naselja Trn nema vodu već 12 časova.

Iz Vodovoda i Gradske uprave nisu upozorili mještane na konkretnu restrikciju.

Uputili su samo apel da se voda racionlanije troši i da će uslijediti kazne za nesvajesne potrošače.

Za to vrijeme u centru Baanja Luke, prema fotografijama koje su poslali naši čitaoci, vatrogasci zalijevaju kružne tokove u gradu.

Konkretne fotografije pokazuju kako se noću zaliva kružni tok štipaljka u strogom centru grada.

 

Share

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *